Linea Rossa Çiğli

Linea Rossa Çiğli Firması

Kendine özel boya yöntem ve çeşitleri farklı özelliklerindendir. Patentli aksesuarları ve özel tasarım profilleri ile tercih edilen,tam yalıtım, tam güvenlik ve estetik üçlüsünün buluşması Linea Rossa… Linea Rossa Çiğli beklentileri tam karşılayan farklı serilerde doğrama sistemleri için çalışmaktadır. Linea Rossa Çiğli firması olamanın ve bu pencere sistemlerini inşaatlar ile buluşturmanın peşindeyiz. Alüminyum doğrama estetik dizaynı yanında sağlamlık açısından her türlü beklentiye cevap vermektedir.

Linea Rossa konpozit kaplama
Linea Rossa Çiğli kompozit kaplama işleri

Alüminyum kapı pencere profilleri son yıllarda beklenenden daha üst seviyelerde gelişme göstermiştir. Alüminyum doğrama sistemleri yalıtım değerleri, alüminyum doğrama aksesuar, cam teknolojileri ve montaj teknikleri açısından inanılmaz noktalara doğru gelişmiştir.

İzmir linea rossa
Çiğli linea rossa doğrama

İnce zarif hatlar ile desteklenen kapı pencere sistemleri yeni inşaatlarda yerini almaya devam etmektedir. Isı yalıtımlı alüminyum doğrama, ısı yalıtımlı Linea Rossa, Alüminyum doğrama ve alüminyum kapı pencere kelimeleri yoğun olarak aranmıştır.

İzmir Linea Rossa
Çiğli Linea Rossa kapı pencere

Neden Linea Rossa Doğrama?

Değerli bir kapı pencere kavramının içerisinde hangi kriterleri barındırır? Cevaplanması gereken asıl soru budur. Bir çok alüminyum profil markası sektörde rekabetin içerisindedir. Tam da bu noktada cevaplanacak ve açıklığa kavuşması gereken soruları (tercihleriniz konusunda Çiğlilanmanız için) ele alacağız;

Linea Rossa İzmir
Linea Rossa Çiğli firmaları

En kaliteli alüminyum doğrama markası ne anlama geliyor?

Bir alüminyum profil markasının değerli olması ve kabul edilmiş olması çok önemlidir. Markaya kalite değerini veren bireysel müşteriler ve profesyonellerdir. Profesyoneller, mimarlar, iç mimarlar ve inşaat mühendisleridir. Teknik veriler daha dikkatli analiz eden ve projelerinde çözüm ortağı olarak kalite katacak alüminyum doğrama markaları peşindedirler. 

Isı yalıtımlı linea rossa alüminyum doğrama
Isı yalıtımlı linea rossa alüminyum doğrama fiyatları
Linea Rossa sürme kapı pencere İzmir
Linea Rossa sürme kapı pencere Çiğli firması

                                                                                                                                                 

1- Kaliteli Bayi Yapılanması: Kesinlikle profil satmak telaşı ile hareket etmeyen ve güçlü bir bayi teşkilatı kuran alüminyum fabrikaları marka olarak kabul edilmenin ilk adımını atmış olÇiğlir. Bayilerini seçerken, tecrübesine, piyasa itibarına ve fiziki koşullarına dikkat eden fabrikalar öne geçecektir. 

Linea Rossa Milano İzmir
Linea Rossa Milano Çiğli atölyesi

2- Düzenli Bayi Kontrol Ve Eğitim Sistemi: Profillerini atölyesinde işleyip son tüketiciye ulaştıran bayi işine ne kadar sahip çıkan bir işletme davranışı içerisinde ise başarı o kadar rahat yakalanacaktır. Fabrikalar yeni çıkardıkları doğrama serilerini tanıtmak için seminerler düzenlemelidir. üretim teknikleri güncellenip hatırlatılmalıdır. Atölyede üretilen alüminyum doğramalar düzenli periyotlarda denetlenmelidir.                                                                         

Linea Rossa
Linea Rossa doğrama

Böylece üretim kalitesi değerlendirilmeli ve marka değerini oluşturan ikinci adım atılmış olmaktadır. Belirli şartları sağlayamayan Linea Rossa Çiğli bayileri yetkileri geri alınmalıdır. Linea Rossa montaj uygulamaları belirlenen standartlar açısından incelenmeli ve müşteri memnuniyet anketi ısrarla yapılmalıdır. 

Linea Rossa İzmir bayii
Linea Rossa Çiğli bayi

3- Teslim Sonrası Servis Hizmetleri: Bir müşterinin işinin gününde ve doğru montaj teknikleri ile teslim edilmiş olması sürecin tamamen bittiği anlamına gelmez. Müşteri belirlenen zaman aralıklarında aranmalı ve her hangi bir sorunu var mı? yok mu? takip edilmelidir. Arıza ve sorun telefonlarına müdahale edilebilecek zaman çizelgesi ile cevap verilmelidir. Muallak bir şekilde tamamlanan görüşmeler memnuniyet çizgisini aşağıya çekecektir. Her hangi bir sorun olduğunda nereye müracaat edeceği konusunda müşteriye bilgi verilmelidir. Bu konuda sıralama;

linea rossa servis bakım İzmir
linea rossa servis bakım Çiğli firması

1- Linea Rossa yetkili bayi 

2- Linea Rossa profil fabrikası

3 Tüketici mahkemesi, olmalıdır.

ÇiğliLinea Rossa Alüminyum Doğrama Serileri

Farklı pencere ve kapı modelleri için bir çok Linea Rossa doğrama serileri geliştirilmiştir. Beklenti ve istekler ile olumlu buluşan ve konfor hedefli çözüm geliştiren seriler elbette bir alüminyum profil markasının marka olmasına olumlu katkı yapacaktır.

Linea Rosa atölye İzmir
Linea Rosa doğrama atölye Çiğli

Linea Rossa Sürme Sistemler

Temel prensip ileri geri bir kasanın içerisinde hareket eden kapı veya pencere uygulamalarıdır. Alan kazandırması ve derinlik katması ile Ege bölgesinde sıklıkla tercih edilir. Özel tasarlanmış aksesuarları sürgü doğrama konusunda akıllara yer tutan kuşkuları sona erdirmiştir. Pvc doğrama sürme doğramadan çok fazla sorun yaşayan tüketiciler için kullanım rahatlığı alüminyum sürgü sistemler. Belirtmek istediğimiz bir başarı ise kesinlikle cam yüküne bağlı seçilen sürme teker aksesuarları dır.

Linea Rossa atölye
Linea Rossa üretim atölyesi

Ayrıca esneme sorunları yok denecek sevilere indirilmiştir. Ustalıkla yapılan camlı çalışma ayarı çok zor bozulmakta ve özellikle ısı yalıtımlı pencere profilleri sıcak – soğuk hava koşullarından etkilenmemektedir. Bir parmakla dahi çalışan (hareket ettirilen) cam kanatları sizi zorlamadan kullanım rahatlığı yaşatır.

Linea Rossa sürmeli kapı pencere
sürmeli kapı pencere sistemleri
Linea Rossa Yalıtımlı Sürme

Yalıtımlı sürme kavramı bize ne anlatır? Dış -iç yüzey profiller arasında ısı bariyeri tasarlanmıştır. Böylelikle dış mevsim koşullarından yansıyan ısı farklılıkları evimizin içerisini etkilemez. Ancak olaya komple yalıtım açısından bakan firmalar yalıtım bandını zemine döşeyip üzerine doğrama takmaktadırlar. Çünkü mermer en çok ısı transferi yapabilen inşaat malzemesidir. Elbette cam özelliklerini de eklemek lazımdır. Konfor cam veya sinerji cam uygulaması yapılmalıdır. Linea Rossa sürme kanatlarına takılan kıl fitil fırça contalar özel tasarım yapıldığı için hava ve ses sızmalarına karşı defans görevini yapar.

Linea Rossa sürme seri seçenekleri
Linea Rossa sürme seri renk seçenekleri
LR-3100 Linea Rossa Yalıtımlı Sürme Doğrama

Rahatlatıcı su tahliye sistemi, başarılı hava ve ses yalıtımı ve ısı tasarrufu sağlamada mükemmel performans. Estetik orta kenet tasarımı ile kullanım rahatlığı. Mimari bakış açılarına uyumlu detay çözümleri. Sürme kasaya takılan raylar çelik malzemeden üretilmiştir. Patentli üretim rulman tekerlekler ile uzun ömürlü kullanım şansı.

Line Rossa mimari çözümler
Line Rossa mimari çözümler

LR-3100 seri sürme seri başlangıç doğrama tasarımıdır. Mükemmel sonuçlarını ekonomik fiyatları ile taçlandırır. Sineklikli ve sinekliksiz kasa seçenekleri üreticileri rahatlatır. Müşterilerde Linea Rossa sineklik konforunu kullanırlar. Aksesuarları tamamen özel tasarlanmıştır. Linea Rossa’nın farkıher seri tipi için özel aksesuar geliştirmek olmuştur. LR-3100 Linea Rossa teknik özellikleri;

Sürme Kanat Genişliği: 32 mm.
Sürme Kanat Yüksekliği: 75 mm.
Sürme Kasa Yüksekliği: 44 mm.
Sürme Kenetli Orta Kanat Genişliği: 34 – 78,5 mm.
Kullanılabilir Cam Kalınlığı: 20 – 22 mm.
Geçerli Max. Kanat Taşıma Kapasitesi: 120 kg.
Kasa Yalıtım Köprüsü: 20 mm.
Standart Isı Yalıtımı EN ISO 10077-2: Uf=3,8 W/m2K.

Linea Rossa LR-3100 ısı yalıtımlı sürme doğrama
LR-3100 ısı yalıtımlı sürme doğrama sistemleri
LR-3200 Linea Rossa Yalıtımlı Sürme Doğrama

LR-3200 geniş açıklar sebebi ile ağırlaşan cam alanlarını rahatlıkla taşıyabilmek için seçilir. Cam taşıma kapasitesi seçilecek seriyi belirler. Genel özelliklerine bakacak olursak;

Sürme Kanat Genişliği: 38 mm.
Sürme Kanat Yüksekliği: 92,5 mm.
Sürme Profil Et Kalınlığı: 1,3 – 1,8 mm.
Sürme Cam Kalınlığı: 20 – 26 mm.
Geçerli Max. Kanat Taşıma Kapasitesi: 120 kg.
Üretilen Profil Geometrk Düzgünlük: EN ISO 12020-2 Compliant

Linea Rossa LR-3200 sürme kapı penere doğrama
LR-3200 sürme kapı pencere doğrama renkleri
Linea Rossa LR-3100
Linea Rossa LR-3100 sürme
LR-3300 Linea Rossa Yalıtımlı Sürme Doğrama

Mükemmel yalıtım ve konforlu kullanım… Sabit sürme detayı ile tasarlanan doğrama seçenekleri için ideal bir üründür. LR-3300 Linea Rossa Teknik Özellikleri;

Sürme Kanat Genişliği: 74 mm
Sürme Kanat Yüksekliği: 77 mm
Sürme Kasa Yüksekliği: 44 mm
Sürme Kenetli Orta Kanat Genişliği: 84 mm
Kullanılabilir Cam Kalınlığı: 24-30 mm
Önerilen Max. Kanat Taşıma Kapasitesi: 250 kg
Kasa Yalıtım Köprüsü: 20 mm

Linea Rossa LR 3300 sürgülü doğrama
LR 3300 sürgülü doğrama özellikleri
LR-3400 Linea Rossa Yalıtımlı Sürme Doğrama

LR-3400 profil sistemleri ile Kaldır-Sür ve normal sürme üretim imkanı vermektedir. 300 kg ağırlığını taşıma kapasitesi ile sizi şaşırtacaktır. Kasa profilleri doksan derece toplanır. Kilitleme mekanizması çoklu kilitleme sistemidir. Hava sızdırmazlık kategorisi A4’dür. Su tahliyesi konusunda özel Trex aparatı ile kasadan tahliye başarısı çok yüksektir. LR-3400 teknik özellikleri;

Sürme Kasa Genişliği: 106 mm
Sürme Kasa Yüksekliği: 50,5 mm
Sürme Kanat Genişliği: 45 mm
Sürme Orta Dikme Genişliği: 86/106 mm

Linea Rossa LR-3400 sürgülü doğrama

LR-3400 sürgülü doğrama görselleri

LR-3500 Linea Rossa Yalıtımlı Sürme Doğrama

Hebeschiebe taleplerinde konfor ve performans değerlerinde yüksek standart. Bir adet kanatta taşınabilecek ağırlık açısından şaşırtan değerler. İthal aksesuarlar ile dilediğiniz noktada frenleme. Parmak dokunuşu ile hareket ettirebilme imkanı.

LR-3500 Linea Rossa Teknik Verileri;

Sürme Kanat Genişliği: 57 mm
Sürme Kanat Yüksekliği: 92,5 mm
Sürme Kasa Yüksekliği: 45 mm
Maximum Cam Kalınlığı: 28 mm
Üst Limit Max. Kanat Taşıma Kapasitesi: 250 kg
Kasa Yalıtım Köprüsü: 24 mm

Linea Rossa LR-3500 sürgülü doğrama
LR-3500 sürgülü doğrama atölyesi
Linea Rossa konpozit kaplama
Linea Rossa konpozit kaplama işleri
LR-3700 Linea Rossa Yalıtımlı Sürme Doğrama

Linea Rossa LR-3700 özel detay ve mimari çözümler ile projelerinizde üst düzey doğrama serisi. Özel güvenlik kilit sistemi. Manzara kaybına hiç tahammülü olmayan müşteriler için tasarlanmış ve teknolojinin gücünü yansıtmıştır. Kanatlarda inanılmaz ağırlık (800 Kg) taşıma kapasitesi… Üç kademeli cam uygulanabilir. Kasa duvar veya zemine gömülerek sıfır görüş sağlanabilir.

LR-3700 Kasa Genişliği: 129 mm
LR-3700 Kasa Yüksekliği: 50 mm
LR-3700 Kanat Genişliği: 42 mm
LR-3700 Orta Dikme Genişliği: 23 mm

Linea Rossa LR-3700 sürme doğrama
LR-3700 sürme doğrama üretim modelleri
Linea Rossa sürgülü doğrama
Linea Rossa sürgülü doğrama renkleri
Linea Rossa Yalıtımsız Sürme
LR-2100 Linea Rossa Yalıtımsız Sürme Doğrama

LR-2100 Linea Rossa alüminyum sürme doğrama, sürpriz olmayan standart ölçüler için tasarlandı. LR-2100 doğrama sistemlerinin teknik özellikleri;

LR-2100 Kanat Genişliği: 32 mm
LR-2100 Kanat Yüksekliği: 75 mm
LR-2100 Kasa Yüksekliği: 44 mm
LR-2100 Kenetli Orta Kanat Genişliği: 34 – 78,5 mm
LR-2100 Kullanılabilen Cam Kalınlığı: 20 – 22 mm
LR-2100 Önerilen Kanat Taşıma Kapasitesi: 120 kg

Linea Rossa LR2100 yalıtımsız sürme kapı pencere
LR2100 yalıtımsız sürme doğrama
LR-2200 Linea Rossa Yalıtımsız Sürme Doğrama

LR-2200 seri sürme doğrama kasanın içerisine tekli veya çoklu kilit uygulayabilme imkanı. Özel tasarlanmış birleştirme takozları. Sistem teknik özellikleri;

LR-2200 Kanat Genişliği: 38 mm
LR-2200 Kanat Yüksekliği: 92,5 mm
LR-2200 Profil Et Kalınlığı: 1,3 – 1,8 mm
LR-2200 Cam Kalınlığı: 20 – 26 mm
LR-2200 Kanat Taşıma Kapasitesi: 120 kg
LR-2200 Profil Geometrik Düzgünlük: EN ISO 12020-2 Complimant

Linea Rossa LR-2200 yalıtımsız doğrama
LR-2200 sürme yalıtımsız doğrama

Linea Rossa Açılır Kapı Pencere Sistemleri

Pencere ve kapı imalatlarında en kaliteli ve uygun fiyatlı bir doğrama serisidir. Açılım seçenekleri ile farklı şekillerde üretilebilir. Çift açılımlı aksesuar, hareketli orta kayıt aksesuar veya tek açılım aksesuarı kullanılabilir. Yalıtım ve ses sızdırmazlık değerlerinde üst düzey performans elde edilir. Sineklik uygulanabilir. Özel tercihli kilit aksesuarları kapı modellerini belirler.

LR- 5100 Linea Rossa Yalıtımlı Açılır Doğrama

LR-5100 Linea Rossa kapı pencere geniş profil seçenekleri ile mimari çözümler. LR-5100 seride pvc doğrama çift açılım aksesuarı kullanılabilir. Yalıtım açısından en doğru seçim. Kapı ve pencere çerçevelerinde üçlü cam ve ya jaluzili cam takılabilir.

Linea Rossa kapı pencere
Linea Rossa kapı pencere sistemleri

LR-5100 Linea Rossa Açılır Sistemler Teknik Özellikleri;
LR-5100 Kanat Genişliği: 72 mm
LR-5100 Kasa Genişliği: 65 mm
LR-5100 Kasa Kanat Yüksekliği (min.): 90 mm
LR-5100 Cam Kalınlığı: 16 – 42 mm arası
LR-5100 . Kanat Taşıma Kapasitesi: 120 Kg ∼ 200 kg
LR-5100 Yalıtım Köprüsü: 24 mm
LR-5100 Isı Yalıtımı EN ISO 10077-2: Uf=2,3 W/m2K

Linea Rossa LR-5100 açılır kapı pencere
LR-5100 açılır kapı pencere sistemleri

Açılım seçenekleri, tek yöne açılır pencere-kapı, çift yöne açılır kapı-pencere, hareketli orta kayıt açılımı ve pivot açılım seçeneklerinden bahsedebiliriz.

LR-5100 linea rossa pencere
LR-5100 linea rossa alümniyum pencere
LR- 4100 Linea Rossa Yalıtımsız Açılır Doğrama

LR-4100 Yalıtımsız Açılır Kapı Pencere Teknik Özellikleri;

LR-4100 Alaşım: AIMgSi (EN AW 6063)
LR-4100 Sertlik: P 22
LR-4100 Profil Et Kalınlığı: 1,4 – 1,6 mm
LR-4100 Profil Geometrik Düzgünlük: EN DIN 12020-2 Compliant
LR-4100 Kasa Ölçüleri: 45 / 50 mm
LR-4100 Kanat Ölçüleri: 52 / 64,1 mm
LR-4100 Sistem Isı Cam Uygulaması: Tek veya Çift Cam Uygulama 32 mm Kadar
LR-4100 Önerilen Maksimum Cam Ağırlığı: 80 kg Kapı ve Pencereler İçin
LR-4100 Yalıtım Sızdırmazlık: 3 Kademeli Conta Uygulaması

Linea Rossa LR-4100 yalıtımsız açılır doğrama
LR-4100 yalıtımsız açılır doğrama özellikleri
LR- 4500 Linea Rossa Yalıtımsız Açılır Doğrama

LR-4500 kapı pencere teknik sonuçları;

LR-4500 Alaşım: AIMgSi (EN AW 6063)
LR-4500 Sertlik: P 22
LR-4500 Profil Et Kalınlığı: 1,6 – 2,0 mm
LR-4500 Profil Geometrik Düzgünlük: EN DIN 12020-2 Compliant
LR-4500 Kasa Ölçüleri: 55/ 63,7 mm
LR-4500 Kanat Ölçüleri: 62 / 74,3 mm
LR-4500 Isı Cam Uygulaması: Tek veya Çift 3’lü Cam Uygulama 40 mm Kadar
LR-4500 Maksimum Cam Ağırlığı: 130 kg Kapı ve Pencereler İçin
LR-4500 Sızdırmazlık: 3 Kademeli Conta Uygulaması

Linea Rossa LR-4500 yalıtımsız açılır doğrama
LR-4500 yalıtımsız açılır doğrama fiyatları

Linea Rossa LR-6000 Alüminyum Kepenk Sistemleri

Mimari kepenk çözümleri için aradığınız ürün LR-6000 alüminyum kepenk sistemleri…

Linea Rossa LR-6000 alüminyum kepenk
LR-6000 alüminyum kepenk örnekleri
Linea Rossa pencere atölyesi
Linea Rossa pencere kapı atölyesi

Linea Rossa LR-6100 Alüminyum Katlanır Kapı Sistemleri

LR-6100 katlanır kapı ile özgür ortamlar için üretilmiş sistemler… Üstten taşıma rulmanları geniş kanatlı çözüm üretebiliriz. Alt kılavuz ile çalışma rahatlığı.

LR-6100 Kasa Genişliği: 57 mm
LR-6100 Kasa Yüksekliği: 56,5 mm
LR-6100 Kanat Genişliği: 40 mm
LR-6100 Kanat Yüksekliği: 71/32,5mm

Linea Rossa LR-6100 katlanır kapı sistemleri
LR-6100 katlanır kapı fiyatları

Linea Rossa Çiğlihizmetlerimiz, demonte ve montajlı olarak devam etmektedir. Kış bahçesi işleriniz ile alakalı linke tıklayınız; https://www.izmirkisbahcesi.com/

Linea Rossa proje
Linea Rossa proje işleri

Linea Rossa Çiğli alüminyum doğrama ile projelerinizin doğru çözüm ortağı… Linea Rossa Sasalı, Linea Rossa Evka2

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>