Kemalpaşa Giyotin Cam Sistemleri

Kemalpaşa Giyotin Cam Sistemleri Firması

Teknolojik gelişmeler ile desteklenen mekan, işletme ve kış bahçesi kapatma sistemleri hareketi motorlu küpeşte sistemleri ile ön plana çıkmıştır. Kemalpaşa Giyotin Cam Sistemleri bir çok amacı bünyesinde toplaması ile ideal üründür. Firmamız bir çok başarılı giyotinli cam işlerini başarı ile tamamlamıştır. Cam, motor ve alüminyum bileşenlerinden ortaya çıkan giyotin cam uzmanlık gerektiren bir uygulama ürünüdür. Kemalpaşa Giyotin Cam Sistemleri Firmaları aradığınızda rahatlıkla güvenebileceğiniz bir firma ArmoniMüşterilerinizi rahat bir ortamda ağırlamanın keyfini yaşamanız için çalışıyoruz. Aşağı yukarı doğru hareket eden cam panellerin çalışması ile sistem tamamlanır. Zemine basan cam panel sabit olup aynı zamanda küpeşte görevini de görür.

Armoni giyotin cam Kemalpaşa
Armoni giyotin cam Kemalpaşa firmaları

Giyotin Cam Sistemleri Teknik Özellikleri

Teknik özellikleri inceleyecek olursak bir kaç açıdan ele almalıyız. Malzeme gruplarını ayrı ayrı ele almalıyız.

1- Alüminyum Giyotin Profilleri: Giyotin cam alüminyum profilleri, cam panel profilleri, yan dikme profilleri ve alüminyum kutu profilleri olarak ele alabiliriz. Cam panel profilleri camı içerisinde muhafaza eden estetik ve dayanıklı bir profil tasarımıdır. Yan dikmeler cam panellerin yukarı aşağı çalışırken içerisinde hareket etmesini sağlayan profillerdir. Giyotin alüminyum kutu ise motorun ve sarım aksesuarlarının içerisinde yer aldığı bir bakıma panjur kutusu da diyebileceğimiz sistemlerdir. Natural, Ral renkleri ve ahşap renkli boyalı üretilebilir.

Motorlu giyotin cam İzmir
Motorlu giyotin cam uygulamaları İzmir

2- Giyotin Cam Cam Çeşitleri: Cam giyotin sistemlerinin ana görsel yapısıdır. Genelde 8 mm ve10 mm temperli cam, 4+4 lamine temperli ve 5+5 lamine temperli camlı kullanılır. Çift camlı seçeneklere göz atacak olursak; temperli ısıcamlı, temperli konfor ısıcamlı ve temperli lamine ısıcamlı olarak seçilebilir. Cam renkleri, füme, brnz, mavi, yeşil ve şeffaf olarak uygulanabilir. 

3- Giyotin Cam Motorları: Hareketli sağlayan mekanizma gücünü motordan almaktadır. Motor (tüp motor) markalarına bakacak olursak; Becker (Alman) giyotin cam motoru, Somfy(Fransız) giyotin cam motoru ve Mosel(Uzakdoğu) giyotin cam motoru olarak genelde kullanılmaktadır. Motor newton/yük gücü doğru seçilmeli ve mevcut ağırlığı rahatlıkla taşıyabilmelidir. 

4- Giyotin Cam Aksesuarları: Giyotin aksesuarları bir bakıma motorlu panjur aksesuarlarının daha dayanıklı ve güçlendirilmiş halleridir. Sadece cam panelleri yukarı taşıma malzemesi değişkendir. Giyotin cam triger kayışı (Kauçuk kayış), Zincirli Sistem ve İp askı sistemi olarak kullanılır.

Kemalpaşa Giyotin Cam Markaları

Firma olarak Slidex giyotin cam ve Vizyon Giyotin Cam markalarını müşterilerimize ulaştırıyoruz. Önceliğimiz bütçeniz ile alakalı size önerebileceğimiz markalardır. Kemalpaşa bölgesinde hizmet verdiğimiz bölgeler;

29 EKİM MAHALLESİ
75.YIL CUMHURİYET MAHALLESİ
85.YIL CUMHURİYET MAHALLESİ
AKALAN MAHALLESİ
ANSIZCA MAHALLESİ
AŞAĞI YENMİŞ MAHALLESİ
AŞAĞIKIZILCA MAHALLESİ

Kemalpaşa Giyotin cam
Kemalpaşa Giyotin cam modelleri

ATATÜRK MAHALLESİ
BAYRAMLI MAHALLESİ
BEŞPINAR MAHALLESİ
ÇAMBEL MAHALLESİ
ÇINARKÖY MAHALLESİ
ÇİNİLİKÖY MAHALLESİ
CUMALI MAHALLESİ
CUMHURİYET MAHALLESİ
DAMLACIK MAHALLESİ
DEREKÖY MAHALLESİ
EGEMEN MAHALLESİ
GÖKÇEYURT MAHALLESİ
GÖKYAKA MAHALLESİ
HALİLBEYLİ MAHALLESİ
HAMZABABA MAHALLESİ
HÜRRİYET MAHALLESİ
İSTİKLAL MAHALLESİ
KAMBERLER MAHALLESİ
KAZIMPAŞA MAHALLESİ

Giyotin cam Kemalpaşa
Giyotin cam Kemalpaşa firması

KEMAL ATATÜRK MAHALLESİ
KEMALPAŞA OSB MAHALLESİ
KIZILÜZÜM MAHALLESİ
KUYUCAK MAHALLESİ
MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK MAHALLESİ
NAZARKÖY MAHALLESİ
ÖRNEKKÖY MAHALLESİ
OVACIK MAHALLESİ
SARIÇALI MAHALLESİ
SARILAR MAHALLESİ
SEKİZ EYLÜL MAHALLESİ
SİNANCILAR MAHALLESİ
SOĞUKPINAR MAHALLESİ
SÜTÇÜLER MAHALLESİ
VİŞNELİ MAHALLESİ

Kemalpaşa Giyotin Küpeşte
Kemalpaşa Giyotin Küpeşte tasarımları

YENİ MAHALLESİ
YENİKURUDERE MAHALLESİ
YENMİŞ MAHALLESİ
YEŞİLKÖY MAHALLESİ
YEŞİLYURT MAHALLESİ
YİĞİTLER MAHALLESİ
YUKARIKIZILCA MERKEZ MAHALLESİ
ZEAMET MAHALLESİ

Kemalpaşa Giyotin Cam Sistemleri ihtiyaçlarınız için ücretsiz keşif hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Motorlu tente işleriniz için bilgi alın https://www.izmirkisbahcesi.com/otomatik-tente/