Ofis Bölme İzmir

Ofis Bölme İzmir Firmaları

Ofis bölme İzmir bölgesi için yükselen kule ofis binaları ile yoğunluk kazanmaya başlayan iş sektörü olmaya devam etmektedir. Bir çok yeni gelişen ticaret yöntemleri ve baskılayıcı dijital pazarlama faaliyetleri modern ve konforlu ofislerin kurulmasını gereklilik haline getirmiştir. Yoğun ve hızlı geçen çalışma koşulları personelin rahatlığı ve çalışma ortamlarının rahatlatıcı hale getirilmesi esas alınmıştır. Ofis bölme İzmir firmaları aramalarının lider firması Armoni gerek tecrübesi gerek deneyimli kadroları ile hizmete devam etmektedir.

Ofis bölme İzmir
Ofis bölme İzmir firmaları

Cam cama ofis bölme, büro cam bölme, ofis camlama, cam duvar, ofis cam bölme, ofis içi cam kapı, seperatör ofis bölme, ahşap ofis bölme, para duş menteşeli cam kapı gibi farklı bir çok kelimeler ile ifade edilen uygulamaların genel adı ofis bölme dir.

Ofis Bölme İzmir Uygulamalarını Belirleyen Sebepler

Ofis bölme uygulamaları yada ofis bölme tasarımları bir çok değişik sebeplere bağlı olarak şekillenir. Bu sebeplere göz atacak olursak;

1- Firmanın faaliyet konusu: Eğer bir güzellik merkezi için ofis bölme tasarlanıyor ise kumlama ile kaplanmış cam ürünleri kullanılarak uygulama yapılmaktadır. Yada cam içi jaluzi ile gerektiğinde görüntünün kapatılması sağlanmaktadır. Muhasebe yada call center ofisi kuruluyor ise şeffaf camlar ile ofislerin kapatıldığı görülmektedir. Eğer bir avukatlık bürosu için ofis bölme yapılıyor ise müdür ofis bölme seçilebilir. Faaliyet konusu ile ofis bölme modelleri arasındaki ilişkiyi sayfalarca anlatabiliriz.

Ofis içi cam bölme modelleri İzmir
Ofis içi cam bölme uygulamaları

2- Ses geçirgenliği sorunu ile tasarlanan ofis bölme: Örnek vermek gerekirse bir radyo için, ses kayıt stüdyosu veya ses yalıtımını özellikle isteyen bir firma için ofis içi bölme yapacak isek kullanılan cam seçenekleri ön plana çıkmaktadır. Akustik lamine cam veya üçlü cam seçenekleri uygulanabilir.

3- Kapalı yada açık ofis bölme beklentileri: Bazen zeminden 1 metre yüksekliğe kadar kapalı bir cam alanı istenebilir. Bunu sağlamak için film kaplama ürünleri ile işlem yapılır. Bazen serigrafi bizim için estetik ve sınırsız görsel tasarım imkanı verir.

Ofis içi cam bölme firması
Ofis içi cam bölme firmaları

Ofis Bölme İşlerinde Kullanılan Malzemeler

1- Alüminyum Profil Malzemeleri

Bir çok farklı ürün varmış gibi sektörde konuşmalar geçse de aslında bir kaç çeşit profilden bahsedebiliriz. Aldoks alüminyum ofis profilleri, C-60 ofis profilleri, ofis profilleri ve müdür ofis bölme profilleri olarak sayabiliriz. Seçilecek ofis profilleri yüksekliğe ve genişliğe bağlı olarak belirlenir.

2- Cam Ürünleri

Ofis bölme taleplerinde beklentiye bağlı olarak cam özellikleri seçilir. 4+4 lamine, 5+5 lamine, 4+4 lamine temperli, 5+5 lamine temperli, 8 mm temperli, 10 mm temperli veya 12 mm temperli cam çeşitleri kullanılabilir.

Ofis içi cam kapı İzmir
Ofis içi cam kapı modelleri İzmir

3- Serigrafi Malzemeleri

firma logosu, firma faaliyet konusu, firma ilkeleri yada seçilen her türlü görsel tasarımlar serigrafi ile kullanılabilir. Cam üzerine daha sonra uygulanabilir.

4- Cam Kapı Aksesuarları

Krom cam kapı aksesuarları, krom cam kapı menteşe, krom cam kapı kolları, krom cam kapı kilitleri farklı model seçenekleri ile seçilebilir.

krom cam kapı aksesuarları
krom cam kapı aksesuarları çeşitleri

5- Film Kaplama Ürünleri

Reflekte film (ayna özelliği olan film kaplamalar), kumlama film, füme renk film kaplamalar uygulanabilir. Ofis Bölme İzmir ihtiyaçlarınız için ücretsiz keşif hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Ofis Bölme Modelleri Her İhtiyaca Uygun Çözümler

Cam Cama Ofis Bölme Sistemleri

Daha şeffaf ve kendine güvenen ofis bölme olarak karşımıza çıkar. Açık ofis veya kapalı ofis bölme seçenekleri ile rahatlıkla ihtiyaçlara cevap verir. Oda oluşturulan bölme uygulamalarında köşeler cam cama birleştirilir. Cam renk seçenekleri, şeffaf, füme, mavi, bronz, yeşil ve diğer bir çok renk isteğe bağlı kullanılabilir. Firmamıza gelen taleplerde 160 cm yarı açık veya tamamen tavana kadar kapalı ofis bölme istenmektedir. Cam cama ofis içi bölme sistemlerinde kullanılabilen cam kapı modellerini sayacak olursak; paraduş menteşeli cam kapı, motorlu klasik cam kapı, motorsuz klasik cam kapı, özel ofis içi profili ile cam kapı, alüminyum profil cam kapı ve ahşap masif ofis kapılarıdır. Cam seçenekleri; 4+4 lamine ofis bölme camı, 4+4 lamine temperli ofis bölme camı, 5+5 lamine ofis içi bölme camı, 5+5 lamine temperli büro içi ofis bölme camı, 8 mm temperli cam ve 10 mm temperli cam fırsatları ile projenizi geliştirebiliriz. Kapı kilit aksesuarı olarak, Rondo kol kapı kilidi ve yerden kilitlemeli daha ucuz aksesuarı seçebiliriz. Serigrafi çalışmaları ile istenilen ölçülerde gizlilik (görünmezlik) sağlanabilir. Alüminyum çerçeve profilleri istenilen Ral renklerinde boyanabilir.

Yarı Cam Yarı Ahşap Ofis Bölme 

Ofis içi büro bölme işlerinde ahşabın sıcaklığı ile konfora işaret eden camın birlikte dansı estetik tasarımların baş mimarıdır. zeminden 1 mt yüksekliğe kadar mdf veya masif ahşap ile kaplamak mümkündür. Bu seçenekte alüminyum, ahşap ve cam üçlüsü adeta birbirleri ile yarışmaktadır. Klasik geleneksel ile modern yansımanın birlikte hareketi de diyebileceğimiz Yarı Cam Yarı Ahşap Ofis Bölme işleriniz için firmamız Armoni her zaman hizmetinizdedir.

3- Seperatör Ofis Bölme

Seperatör

4- Yarı Açık Ofis Bölme Sistemleri

5- Tamamen Kapalı Ofis Bölme

6- Müdür Ofis Bölme Sistemleri

7- Demonte (modüler) Ofis Bölme