Karşıyaka Kış Bahçesi

Karşıyaka Kış bahçesi Firmaları

Klasik bir ifade ile ”Kış Bahçesi” her ne kadar özel bir alanı tanımlasa da, bahçenin içinde kışında yaşanılacak bahçe… Modernliğin ve hak edilen konforun yansıması. Ailenizle, dostlarınızla mutlu anılar biriktirme fırsatı yaratmanın çözümü Karşıyaka kış bahçesi… Sevgi dolu anların her mevsim şahidi olmaktan bıkmayan güvenli bir kapalı alan. Yada istediğinizde bahçenizle bütünleşen etrafı tamamen açık bir yaşam alanı. Evinize katacağı değer ile de düşünmelisiniz. ”İşi Kış Bahçesi” sloganı ile  Karşıyaka kış bahçesi firmaları aramalarının tercih edilen firması olmak hedefimiz… Kış bahçesi ferah ve açıklık cam alanları ile gün ışığından maksimum düzeyde yararlanılan sistemlerdir. Karşıyaka ’da Kış Bahçesi Tasarımı, Kış Bahçesi Üretimi, Kış Bahçesi Satışı, Kış Bahçesi montajı ve Kış Bahçesi Servisi hizmetleri ile çalışıyoruz.

Karşıyaka kış bahçesi firması
Karşıyaka kış bahçesi iletişim
Karşıyaka kış bahçesi

Karşıyaka Kış Bahçesi Modelleri

Kış bahçesi özellikle Avrupa’da bahçeli evlerde yoğun olarak uygulanmaktadır. Ülkemizde yeni bir sistem olarak algılansa da 19.yüzyılda ahşap kış bahçeleri Osmanlı’da kullanılmıştır. Her yapıya özel bir model ortaya çıkmaktadır. Kullanılan malzeme, uygulama alanı ve mimari inşa şekline göre modeller belirlenebilir.  Karşıyaka kış bahçesi modelleri inceleyecek olursak.

Karşıyaka kış bahçesi modelleri

Çatı Sistemlerine Bağlı Karşıyaka Kış Bahçesi Modelleri

Kullanılan çatı modeline göre kış bahçesi uygulamaları tasarlanır. Çatı uzmanlık isteyen ve tüm yapıyı örten ve bütünleyen önemli bir bileşendir. Günümüzde çatı profesyonel firmaların uygulaması ile daha verimli sonuçlar vermektedir. Ar-ge çalışmaları sonucu çatılara elektrik üreten paneller bile yerleştirilebilmektedir. Ayrıca olası deprem olaylarına önlem olarak çatı bağlantılarının çok dikkatli yapılmasıdır.

Tek Akıntı Çatı Kış Bahçesi

Çatı kış bahçesi imalatlarında en önemli uygulama alanıdır. Su sorunlarına karşı, yalıtım sağlamak amacı ile ve estetik uyum beklentisi ile çatı üzerinde dikkatlice düşünülmelidir. Binaya yaslı kış bahçelerinde tek eğim çatı çoğunlukla tercih edilir. Tek eğim çatı ile istenildiğinde ekonomik çözümler üretilebilir. Sade ve basit çatı sitili ile ferah alan duygusunu geliştirir. Teras katlarında rahatlıkla uygulanabilecek bir sistemdir. Eğim derecesi rahatlıkla istenilen açılara çekilebilir. En çok uygulanan kış bahçesi modeli tek akıntı çatı kış bahçesi.

Kış bahçesi tasarımları izmir
Kış bahçesi tasarımları Karşıyaka
Çift Akıntı Çatı Kış Bahçesi

Çift eğim çatı kış bahçesi, hareket isteyen müşterilerimiz tarafından tercih edilir. Işığın farklı açılardan içeriye yansıması ve derinlik hissi beklentilerinin karşılığı. Uygulanacağı bina ile uyumlu olması da önemlidir. Bazı işletmeler bahçelerine farklı bir dizayn oluşturması için çift akıntı çatılı kış bahçesi talep etmektedir. Yağmur suyu yüksek eğimden dolayı durmadan yoluna devam edecektir. Yüksek tavanlı sistemlerdir.  Karşıyaka  ve bölgesinde genellikle tek akıntı çatılı kış bahçesi tercih edildiğini gözlemliyoruz.

Pvc doğramalaı kış bahçesi İzmir
Pvc doğramalaı kış bahçesi modelleri Karşıyaka
Kişiye Özel Kış Bahçesi

Kabul etmeliyiz ki her yeni kış bahçesi üretim ve uygulaması kişiye, binaya veya mekana özel bir imalattır. Her müşteri farklı beklenti ve amaç ile kış bahçesi talep etmektedir. Tasarımdan, çatı sistemlerine, uygulanacak zeminden, malzeme renklerine, dikey kapatma(pvc, alüminyum, motorlu giyotin, camlama) ürünlerinden, aydınlatma sistemlerine kadar bir çok farklılık gösteren nokta ile karşı karşıyayız. Firma olarak yerinde keşif yaparak, uygulanacak zemin ve müşteri isteklerini dikkatlice dinleyip çözüm önerilerimiz getiriyoruz.

Köşegen çatılı kış bahçesi İzmir
Köşegen çatılı kış bahçesi Karşıyaka
Victorian Çatı Kış Bahçesi

Victorian İngiliz çatı sistemidir. Victorian çatılı kış bahçesi modeli yoğun talebi olan bir sistem değildir. 3 kırıklı ön cephe veya 5 kırıklı ön cephe olarak oluşturulabilir. Çatı eğimi 15 – 30 derece arası uygulanır. Daha klasik bir model isteyenler için önerebiliriz. Geçmişin gözleri önünde bugünü yaşamanız için Victorian çatı size rehberlik edecektir.

İzmir kış bahçesi firması
Karşıyaka kış bahçesi fiyatları
Georgian Çatı Kış Bahçesi

Ülkemizde çok nadir uygulanan Georgian çatı kış bahçesi sistemleri klasik mimari(Avrupa) tarzıdır. Kubbeli çatılı sistem olarak da adlandırabiliriz. saray kış bahçesi de diyebiliriz.

Kış bahçesi sistemleri İzmir
Kış bahçesi sistemleri Karşıyaka uygulayıcı

Karşıyaka Kış Bahçesi Tasarımları

Tasarım oluşturmak için ihtiyaçların tespiti, malzeme grubu ve sahanın analizi ile genel bir bakış ortaya konulmalıdır. Doğru bir tasarım için bir çok değişkene bağlı yol izlenmelidir. Genelde kış bahçesi tasarımlarını şekillendiren bir kaç soru vardır. ”Terasımı cam tavanlı kış bahçesi olarak kapatmak istiyorum””Pergola altını kış bahçesi olarak kullanmak istiyorum””Bahçemde bağımsız bir kış bahçesi yaptırmak istiyorum” ve ”Bahçeli evim var mevcut duvara dayanan bir kış bahçesi yaptırmak istiyorum”. Bu dört belirgin talep sorusu tasarım değerlendirmesinde sınıflandırmaya götürmektedir.

Cam tavanlı kış bahçesi İzmir
Cam tavanlı kış bahçesi Karşıyaka

Kış Bahçesi Teras Kapatma Tasarımları

Teras katlı binalarda artık açık alan bırakılması mimari bir tarz olmuştur. En üst kat veya birinci katlarda genellikle teras alanı bırakılmaktadır. Teras katlarda kış bahçesi tasarlanırken iki şekilde planlama yapılabilir.

Yarı açık teras kapama kış bahçesi

Geniş alanlı teraslarda müşteriler bir kısım kapalı alan istedikleri gibi bir miktarda açık alan istemektedirler. Yazın değerlendirmek için açık alan bırakılması düşünceleri yoğunluktadır. Teras kapatmalarda, camlama sistemleri, pvc doğrama, alüminyum doğrama ve bazende motorlu giyotin kullanılmaktadır. Çatı olarak genelde gizli tarzıyla mükemmel sonuç veren Alaçatı pergola sistemi (demir-sandviç panel-boardex) uygulanır.

Yarı açık teras kapama kış bahçesi İzmir
Yarı açık teras kapama kış bahçesi modelleri Karşıyaka
Tamamen kapalı teras kış bahçesi

Mevsim şartlarından etkilenmemek için tamamen kapalı teras kış bahçesi uygulanır. Dışarısının olumsuz hava ve çevre koşullarından etkilenmemek için teras tamamen kapatılır.

Teras üstü tam kapalı kış bahçesi İzmir
Teras üstü tam kapalı kış bahçesi modelleri Karşıyaka
Pergola Altı Kış Bahçesi tasarımları

Mevcutta bulunan pergolanın altı seçilen kapatma sistemleri ile montajlanır. Bir değer seçenek ise mevcut pergola sökülerek yerine yeni pergola yapılarak altı uygun malzeme ile kapatılabilir. Pergola altı kış bahçesi uygulamalarında ağırlıklı olarak camlama sistemleri takılır. Pvc doğrama ve alüminyum doğrama sistemleri de uygulanır. Motorlu hareketli küpeşte tercihleri ile de karşılaşıyoruz. Mevcut pergolalar genellikle ahşap olduğu için ahşap renkli alüminyum profiller kullanıyoruz.

Bahçe İçinde Bağımsız Kış Bahçesi tasarımları

Bahçe içerisinde bağımsız dört yanı camlı kış bahçesi modelleri olarak düşünebiliriz. Öncelikle kış bahçesi zemini düşünülmelidir. Gerekli ölçümlemeler yapılıp beton atılacak alan tespit edilir. zemin betonu bazen bahçeye sıfır veya zeminden daha yüksekte hazırlanmalıdır.

Binaya Yaslı Kış Bahçesi Tasarımları

Bir cephesi (U şeklinde kış bahçesi) binaya yaslı, iki cephesi (L şeklinde kış bahçesi) binaya yaslı kış bahçesi tasarımları olarak uygulanır. Demir karkas binanın duvarına çok sağlam montaj yapılmalıdır.

Teras üstü kış bahçesi
Teras üstü kış bahçesi sistemleri

Karşıyaka Kış Bahçesi Yalıtım Sorunları

Yalıtım sorunları kış bahçesi malzemeleri içerisinde yer alan bir çok bölüm için değerlendirilmelidir. Yalıtım soğuk ve sıcak iklim koşullarına karşı yapılabilir. Yağmur suları sızmalarına karşı izolasyon, ses ve gürültüye karşı yalıtım veya toza karşı yalıtım olarak inceleyebiliriz. Amaç huzurlu bir ortamda güzel vakitler geçirmek olduğu için elbetteki yalıtım veya izolasyon sorunları dikkatlice çözülmelidir. Montaj sırasında yeri geldiğinde izolasyon işlemi yapılarak montaja devam etmelidir. Çünkü işin tamamlanmasından sonra yalıtım daha problemli olabilir.

Çatı Yalıtımı: Çatı yalıtım uygulaması da elbetteki seçilen ürüne göre belirlenecektir. Sandviç panel çatılarda duvar dibi sacı konulması önem kazanır. Duvara gelen sac levhanın belkide duvara bir miktar gömülmesi üzerinin sıvanması veya kuvvetli yalıtım silikonları ile sızdırmazlık sağlanması sağlıklı olacaktır. Duvar dibi sacın sandviç panel üzerine gelen kısmı en az 15 cm genişliğinde olmalıdır. Ayrıca sandviç paneller contalı vida ile demire bağlamalıdır. Tabi ki çatı eğimine dikkati çekmek isteriz.

Cam çatı uygulanmış ise cam alüminyum bileşim noktaları özenle silikon çekilmeli. Kullanılan bu silikon yüksek kalitede ve kesinlikle dış cephe silikonu olmalıdır. alüminyum bileşim noktaları sağlam toplanmalıdır.

Dikey Kapatma Yalıtımı: Dikey yalıtımdan bahsediyorsak, balkon camlama, alüminyum doğrama, giyotin motorlu küpeşte ve pvc doğrama silikon işlerini anlamalıyız. Kapatma ürünlerinin birleşim noktaları ve ana karkas ile bağlantı noktaları elbette özenle silikon işlemine tabi tutulmalıdır. Aşağıda ürün ürün başlıklarda yalıtım konusunu dikkatinize sunacağız.

Kış Bahçesi Zemin Yalıtımı: Mevcut hazır zemin mevcut ise izolasyonu yapılmış mı? kontrol edilmeli. Eğer beton zemine fayans, laminant parke veya ahşap lambri döşenecek ise brüt beton, izolasyon kimyasalları gibi yüksek tutma özelliği olan malzemeler ile su yalıtımı tam sağlanmalıdır.

Yalıtım komple bir sorundur. Başarı elde edilmek istenirse işin başından sonuna kadar yalıtım konusu gözden kaçırılmamalıdır. İşin içerisinde aceleye gelmeyecek konuların en başında bu sorun gelmektedir. Taşıyıcı ayakların zeminle buluşma noktaları özel malzemeler ile korumaya alınmalıdır.

Karşıyaka Kış Bahçesi Aydınlatma

Aydınlatma konusu işin başında karşılıklı görüşülüp planlanması gereken konuların başında gelmektedir. Kış bahçesi karkas yapısı kurulurken elektrik hatlarının çekilmesi ve kablo çıkış uçlarının hazırlanması gerekmektedir. Bu aşamada yetkili bir elektrikçi ile irtibata geçilip priz, fiş, lamba ve aplik yerleri işaretlenip yerleri ona göre hazırlanmalıdır. Tavan ve etraf kapaması yapılmadan kabloların çalışıp çalışmadığı mutlaka kontrol edilmelidir. Kabloların çalıştığından elektrikçi emin ise kaplama işlemlerine geçilmelidir. Kullanılacak aydınlatma kabloları standart belgeleri olan malzemelerden seçilmelidir. Kış bahçesi için son işlemlere başlamadan önce aydınlatma malzemeleri montaj yapılmalı ve son kontroller tamamlanmalıdır. Aydınlatmada kullanılacak ışık rengi bir çok açıdan ele alınmalıdır. Kış bahçesi tavan rengi, kış bahçesi kapama ürünleri, kış bahçesi zemin rengi, kış bahçesinin konumu gibi bir çok etken seçilecek ışık rengini belirler. Son yıllarda led ışıkların tercih edildiği sıklıkla görülmektedir.

Karşıyaka Kış Bahçesi Çatı sistemleri

Bir kış bahçesinin en önemli parçası çatı sistemidir. Çatı üst kapama olarak da adlandırılabilir. Çatı kapatma işlemlerinde bir çok seçenek mevcuttur. Ahşap çatı, cam çatı, sandviç panel çatı, kiremit çatı veya şingıl çatı modelleri uygulanabilir. Her çatı sisteminin kendine özel kuruluş ve malzemesi vardır. Çatı özellikle mimari tasarımı ortaya çıkaran bir detay olmayı hak eden bir sistemdir. Çatı kurulumu sağlam ve uzun ömürlü olacak şekilde tamamlanmalıdır. En fazla karşımıza çıkan çatı sorunları içerisinde su sorununu görmekteyiz. Kesinlikle geçiştirilecek bir konu değildir. Çatı tamamlandığında mutlaka su testi yapılarak kontrol edilmelidir. Çatı sistemlerine sırası ile göz atacak olursak;

Karşıyaka Kış Bahçesi Cam Çatı

Cam çatı veya cam tavan olarak adlandırılır. Cam çatı yapım süreci ve montajı teknik yeterlilik isteyen ekipler tarafından yapılmalıdır. Cam çatı alüminyum profiller ve cam ürünleri ile yapılır. alüminyum profiller kurulacak çatı sistemine göre değişiklik gösterir.

Kış Bahçesi Cam Tavan Kapaklı Cephe Profilleri: Bina cephe giydirme işlerinde kullanılan profiller aynı zamanda cam tavan işlerinde de kullanılır. Dikeyine atılan profiller ölçüye göre kullanılır. 50’lik, 80’lik, 100’lük ve 120’lik cephe profilleri seçilir. Çok geniş açıklıklarda cephe profillerinin içerisine takviye amaçlı galvanizli demir yerleştirilebilir. Camlar takıldıktan sonra kapak profilleri yerine takılır. Üst silikon usulüne uygun çekilir. Alüminyum profiller istenilen Ral renklerinde boyanabilir. Ağırlıklı olarak antrasitgri ve eloksal renkler tercih edilmektedir. Ufak esneme payları için bağlantı contaları mutlaka takılmalıdır. Bağlantı takozları tam ölçüde kesilmeli ve doğru vidalar kullanılarak takılmalıdır.

Kış Bahçesi Cam Çeşitleri: Çatıda kullanılacak camlar isteğe bağlı olarak teknik şartlar müsaade ettiği ölçüde seçilir. 10 mm temperli camdan başlanabilir. 5+5 lamine temperli cam, temperli çift cam veya temperli konfor cam seçenekler arasındadır. Renkli cam fırsatlar arasındadır.

Karşıyaka Kış Bahçesi Sandviç Panel Çatı

Çatı döşeme malzemesi olarak sandviç panel kurtarıcı özelliğini başarı ile taşımaktadır. İki levha arası yalıtım dolgu malzemesi ile ideal bir çatı ürünüdür. Su yalıtımı ve su sorunlarına doğru eğim verildiğinde en ideal çözümdür. Beyaz ve kiremit rengi yoğun kullanılır. Kolay montajı ile işleri hızlandırmada vazgeçilmezdir. İstenilen ölçülerde kesilip yerine takılabilir. 1 mt genişliği ile döşenir. Sandviç panel hafif olması ile çatı yükünü azaltır. Galvanizli demir profil ile uyum sağlar

Karşıyaka Kış Bahçesi Şingıl Çatı

Şingıl kaplama farklı renk seçenekleri ve düz bir alan oluşturması ile beğeni alır. Şingıl döşenmeden öncealtına osb veya su kontraplağı (plywood) döşenir. Üzeri membran ile açık bir yer kalmadan kaplanmalıdır. Membran şalama ile yapıştırılmalı. Membran duvar diplerine sıkıca bağlanmalı. Zemin üzeri şingıl kaplamaya hazır hale gelmelidir. Hafif olması, uzun ömürlü ve kolay tamir edilmesi ile pratik bir çatı örtü malzemesidir.

Karşıyaka Kış Bahçesi Kiremit Çatı

Kiremit çatı geleneksel duyguları yaşamak isteyenlerin vazgeçemediği bir malzeme. Toprak doğal kiremit ahşap pergola ile mükemmel uyum sağlar. Son yıllarda demir karkas ile hazırlanan pergola(pergule) sistemlerinin üzeride rahatlıkla kiremit ile kaplanabilir. Kiremit döşenmeden önce osb veya su kontraplağı çatı ile kaplanır. Döşenen membran en az 3 mm et kalınlığında olmalıdır. Toprak kiremit son yıllarda çok farklı desenlerde ve modellerde kullanılır.

Karşıyaka Kış Bahçesi Tavan Kaplama Çeşitleri

Çatının altı tavan olarak ifade edilir. Kış bahçesi tavan kaplama malzemeleri ahşap lambri, pvc, alçıpan, yeşil alçıpan, betopan, taşyünü, karolem, klipin veya boardex olarak kullanılabilir.

Ahşap Lambri Tavan Döşemesi: Ahşap lambri (ahşap tavan döşemesi) gerek doğallığı gerekse sıcak yapısı ile güzel anların şahidi olmayı hak ediyor. Kaliteli cila ile uygulama yapışırsa bahçenin içinde doğal ortam temasına katkı sağlar. Yerli karaağaç çamı, rus çamı, ladin, köknar ve iroko lambri çeşitleri fiyata göre tercih edilebilir. Ara hatları ile dekor açısından seçebilirsiniz.

Pvc Lambri Tavan Döşemesi: Pvc den üretilen tavan kaplama malzemesi döşemesi pratik ve maliyeti açısından en ekonomik üründür. Beyaz, ahşap desenlerde ve özel renklerde üretilir. Tavan pvc lambri ile kaplanacak ise döşeme ızgarası oluşturulmalıdır. Profiller 60 cm ara ile atılmalı böylece lambrilerin esnemesinin önüne geçilmiş olur. Süslü köşe denilen köşe profilleri ile bütünlük yakalanır. Seçilecek lambri kaliteli ve uzun ömürlü olmalıdır. Piyasada ekonomik lambri markaları rahatlıkla bulunabilmektedir. Ancak firma olarak her zaman lambrinin kalitesine dikkat ediyoruz.

Karşıyaka Kış Bahçesi Fiyatları

Bir çok tüketici önceliği fiyat kavramına verdiği için bazı noktalar göz ardı edilmektedir. Evet maliyet çok önemlidir ancak kullanılacak malzemelerin seçimi ile doğru orantılıdır. Kış bahçesi 2020 fiyatları listemizde görülebileceği gibi tamamen bütçe ile alakalıdır. Uzun yıllar kullanmayı düşündüğünüz bir kış bahçesi için fiyata bakarak ne satın aldığınız önemlidir. En uygun kış bahçesi fiyatı sandviç panel çatı, lambri tavan kaplama ve 8 mm cam balkon ile etraf kapatma kullanılarak ortaya çıkar. En pahalı kış bahçesi fiyatı ise motorlu cam tavan (lamine temperli camlı) – çatı, ısıyalıtımlı linea rossa alüminyum doğrama ( temperli cam içi jaluzili bir yüzü renkli konforcamlı) sistem ile elde edilir. Kış bahçesi fiyatları nasıl hesaplanır? sorusu çok kapsamlı izahat isteyen bir konudur.

Kış bahçesi çatı sistemleri ucuzdan pahalıya sıralanacak olursa;

1- Motorlu cam çatı

2- Sabit cam çatı

3- Kiremit çatı

4- Sandviç panel çatı

5- Şingıl çatı

6- Duramit Pvc kiremit çatı

Kış bahçesi etraf kapatma sistemleri ucuzdan pahalıya sıralaması;

1- Isı yalıtımlı alüminyum doğrama

2- Motorlu Isı camlı hareketli küpeşte

3- Motorlu 10 mm veya 8 mm camlı hareketli küpeşte

4- Isıcamlı (Konforcamlı) Sürgülü camlama sistemleri

5- Isıcamlı (konfor camlı) katlanır cam balkon sistemi

6- Pvc Doğrama sistemleri

7- 8 mm sürgülü camlama

8- 8 mm katlanır cam balkon

Kış Bahçesi tavan kaplama ürünleri ucuzdan pahalıya

1- Ahşap lambri tavan döşemesi

2- Kilipin tavan

3- Boardex tavan kaplama (sıva-boyalı)

4- Alçıpan tavan kaplama (sıvalı-boyalı)

5- Karolem tavan kaplama

6- Pvc lambri tavan kaplama

7- Taşyünü tavan kaplama

Karşıyaka Kış Bahçesi Sorunları Ve Çözümleri

Karşıyaka Kış Bahçesi Cam Balkon

Cam balkon ürünleri kış bahçesi uygulamalarında sıklıkla kullanılır. Estetik, dekoratif, kullanımı pratik bir ürün camlama sistemleri. Bahçenizle aranıza sınır koymayın. Camın şeffaflığı ile görüş zenginliği. İstenildiğinde tamamen açık bir alan elde etmek elinizde. Yağmurun bahçenizde oluşturduğu duygusal anlarla aranızdaki doğal bağ… Ferah açıklık ile hem içeride hem dışarıda aynı anda yaşamanın doyumsuz keyfi. Camlama sistemleri, alüminyum profiller, cam ve aksesuarlardan üretilmektedir. Sürgülü veya katlanır olarak seçenekleri mevcuttur. Daha geniş cam aralığı istenirse sürgülü camlama ön plana çıkar. 1 metreye kadar cam genişliği sürmeli camlama uygulamalarında kullanılabilir. Katlanır cam balkon sistemlerinde ise kanat genişlikleri 60 cm açıklığa kadar üretilebilir. Standart 8 mm cam kullanılır. Yükseklik olarak en fazla 235 cm geçilmemelidir. Isıcamlı seçenekler bize temperlenmiş konfor, sinerji ve klasik ısıcamlı olarak fırsatları tüketicilere sunar. Cam renkleri, şeffaf, clear şeffaf, füme, siyah füme, bronz, yeşil ve mavi cam olarak ağırlıklı takılmaktadır. Alüminyum profiller ise kasa, cam kanadı, cam ara çıtaları ve yan dikmeden oluşmaktadır. Aksesuarlar içerisinde en önemli çelik rulman tekerler. Plastik aksam olarak çıkış kanalları, klavuz aparatı ve kilit sistemleri tasarlanmıştır. Sisteme özgü kilit sistemi ile aileniz güvende…

Karşıyaka Kış Bahçesi Pvc Doğrama

Kış bahçesi kapatmalarında pvc doğrama beyaz, antrasitgri, ahşap desenli ve diğer lamine kaplama çeşitleri ile tüketicilerin tercihine sunulur. Sürgülü pvc doğrama, hebeschiebe pvc doğrama ve wolksvagen sürme ön plana çıkan doğrama çeşitleridir. İthal veya yerli aksesuarlar kullanım rahatlığını ve fiyatlarını belirler. Konforcam ve sinerji cam seçenekleri mevsim şartlarına göre belirlenmelidir.

Karşıyaka Kış Bahçesi Alüminyum Doğrama

Karşıyaka Kış Bahçesi Motorlu Cam Giyotin

Karşıyaka Kış Bahçesi Ahşap Doğrama

Hizmet bölgelerimizi incelemek için TIKLAYINIZ.

Karşıyaka Kış Bahçesi Sineklik Sistemleri

Karşıyaka Kış Bahçesi Isınma Sistemleri

Karşıyaka Kış Bahçesi Planlaması

Karşıyaka Kış Bahçesi Garanti Süresi

Karşıyaka Kış Bahçesi Zemin Kaplama Ürünleri

Karşıyaka Kış Bahçesi Panjur Sistemleri

Karşıyaka Kış Bahçesi Cam Çeşitleri

Karşıyaka Kış Bahçesi Sineklik Sistemleri

Cam çeşitleri ve özellikleri için TIKLAYINIZ.